Vyhledávání

Kontakt


Zenklova 25
180 00 Praha 8

bluesport@seznam.cz

Nabízíme

 

Vážení přátelé,

      V uplynulých pěti letech získala naše děvčata skoro všechna možná ocenění v beachvolejbalových mládežnických soutěžích. Nyní přešla plynule do kategorie dospělých, kde se začínají výrazně prosazovat.

     Nyní BV Blue Sport otevírá nové pětileté období a to už čtvrté od jeho vzniku. Začali jsme s náborem a výběrem nových talentů. Zkušenosti z minulých let zúročíme na této skupině, kterou jsme nyní rozšířili i o chlapce. Věříme si, že zase budeme útočit na nejvyšší příčky domácích i zahraničních soutěží.

     V dnešní době bohužel k úspěchu nestačí talent, sportovní zkušenosti a praxe. Žádáme Vás proto o partnerství v tomto projektu.

     Co můžeme partnerovi nabídnout:

1.    Jméno projektu

2.    Jméno jednotlivých akcí (turnaje, campy, exhibice)

3.    Jméno jednotlivých týmů (dvojic)

4.    Loga partnera v našem areálu

5.    Logo partnera na dresech hráčů rozhodčích a podavačů

6.    Loga partnera na vybavení sportovišť (sítě, lajny)

7.    Program pro sportovní teambuldingové akce (beachvolejbal, volejbal, nohejbal, tenis, fotbal atd. s doprovodným programem)

 

     Věříme, že Vás tato nabídka zaujme a společně se nám podaří najít a vychovat další evropské mistry, ale také zaujmout širokou veřejnost mladých, která se bude tímto sportem bavit, protože kamarádství a zábava jsou u beachvolejbalu na prvním místě.